שירותי הוצאת ויזה לארה"ב

מטרת מדיניות הוויזות לארצות הברית היא לשלוט בהגירה הבלתי חוקית. רשויות ההגירה והמכס של ארצות הברית מנפיקות ויזות לאזרחי מדינות אחרות שנכנסים למדינה. יש צורך בויזה לתיירות, ביקור משפחה או חברים תושבי ארצות הברית או ניהול פגישות עסקיות. ויזות נדרשות לאזרחים של מדינות מסוימות כדי להיכנס לארצות הברית. תהליך הגשת הבקשה לויזה משתנה בהתאם לסוג הויזה המבוקש, אזרחותו של המבקש וגורמים נוספים. עבור אשרות שאינן מהגרים, על המועמדים להראות שיש להם קשרים חזקים עם מדינת מולדתם על מנת לבסס זכאות לביקור בארה"ב ללא כוונה להגר.

ארצות הברית מנפיקה ויזות לאנשים שרוצים להיכנס למדינה. כדי להוציא ויזה בשגרירות, עליך לבצע את השלבים הבאים:

1) מלאו בקשה לויזה. אתה יכול למלא אחד באינטרנט או להוריד אחד מאתר השגרירות שבה אתה מגיש בקשה לויזה שלך.

2) שלח את המסמכים התומכים הנדרשים עם הבקשה שלך. מסמכים אלו ישתנו בהתאם למה אתם מבקשים ויזה ואיזה סוג דרכון יש לכם. בדרך כלל, אלה כוללים זיהוי, הוכחה לתמיכה כספית, הוכחה שתחזור הביתה לאחר ביקורך ותיעוד אחר הקשור לנסיעות. ייתכן שחלק מהמועמדים יצטרכו גם לספק טביעות אצבע או לעבור הליכי מיון ביומטריים אחרים לפני קבלת הויזה שלהם (בין אם הם מגישים בקשה מקוונת או בשגרירות).

3) שלם כל הנדרש

כמה סוגים ספציפיים של ויזות זמינים מסיבות שונות:

  • אשרות תייר מונפקות על מנת לבקר בארצות הברית כתייר בדרך כלל למשך שישה חודשים או פחות
  • אשרות ביקור עסקי מונפקות על מנת לערוך נסיעות עסקים בארצות הברית מבלי להיות מועסק על ידי חברה אמריקאית
  • אשרות לימוד ניתנות על מנת ללמוד במוסד חינוכי בארצות הברית

ויזה היא מסמך שהונפק על ידי קצין מורשה או סוכנות כדי לאפשר לזר להגיש בקשה לכניסה לארה"ב הוצאת ויזה לארצות הברית יכולה להיות תהליך מפרך. אתה צריך להיות מסוגל להוכיח שאתה מגיע לארץ למטרות לגיטימיות ובכוונתך לא להאריך את השהייה בוויזה שלך.

חשיבות הויזה:

נדרשת ויזה לביקור בארצות הברית של אמריקה. ישנם סוגים רבים ושונים של ויזות ארה"ב, אך כולן חייבות להיות מאושרות על ידי משרד החוץ לפני הוצאתן. משרד החוץ קובע כמה זמן השהות שלך בארה"ב, באיזו תדירות אתה יכול להיכנס, והאם אתה יכול לעבוד שם בזמן שאתה בביקור או נשאר במדינה ללא הפרעה. תהליך הבקשה שלך תלוי באיזה סוג ויזה מדובר ומה המטרה שלך כאשר אתה נכנס לארצות הברית יש מדיניות הוצאת ויזה המיועדת לסוגים שונים של מבקשי ויזה.

להלן סוגים שונים של אשרות אשר מונפקות לארצות הברית.

1) אשרות מהגרים

2) אשרות ללא מהגרים

3) אשרות ויתור

4) אשרות מיוחדות

5) אשרות חברי צוות

6) אשרות סטודנטים

7) אשרות מעבר

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: usa-visa-services.co.il

תוכן עניינים
מאמרים אחרונים
בית הכנסת הארי אשכנזי

בית הכנסת הארי אשכנזי בית הכנסת הארי אשכנזי נקרא כנראה פעם "בית הכנסת גריגוריס". הוא הוקם על ידי יהודים שהתנצרו בכפייה תחת האינקוויזיציה הספרדית ונמלטו

קרא עוד »
צימרים בגליל

הצימרים ("חדר" בשפת המקור) התרבו בגליל בשנים האחרונות כמו פרחים. האופי של האזור, עם ההרים, הגבעות, הסלעים ובכלל פני השטח המפורצים והשבורים, מהווה בית גידול

קרא עוד »